Czerwonak K U L T U R A

“I ty możesz piękną być” w Czerwonaku

foto: sxc - widownia teatru  Foto:

foto: sxc - widownia teatru25 marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku odbędzie się premierowy spektakl przygotowany przez Młodzieżowy Zespół Teatralny Zwierciadło.

„I Ty możesz piękną być” to pełen humoru, groteski i gry z publicznością spektakl pokazujący ułomności ludzkiego ciała, wskazujący, jak wiele istnieje sposobów, by móc siebie udoskonalać. Spektakl został zbudowany w oparciu o teatr plastyczny i teatr ruchu, wykorzystuje przy tym zaskakujące i zabawne rozwiązania sceniczne i scenograficzne. Scenariusz powstał na podstawie fragmentów tekstów znalezionych na blogach, forach i stronach internetowych.

Reżyseria: Anna Rozmianiec;
scenariusz: zespół;
występują: Kinga Kwiatkowska, Paulina Marciniak, Dominika Jaskulska, Joanna Jaskulska, Ewelina Ledzion, Piotr Pasek oraz Norbert Schlaffke.

Specjalne podziękowania za pomoc w tworzeniu spektaklu dla Wioletty Kwiatkowskiej Tomasza Rozmiańca oraz Tomasza Stamma.

Tego wieczoru zaprezentuje się również gościnnie Teatr Bez (s)ceny z Liceum Ogólnokształcącego nr 20, ze spektaklem „Przykuci do podłogi” na podstawie „ Balu manekinów” Bruno Jasieńskiego.
To z jednej strony zabawna, z drugiej mroczna historia, umiejscowiona w pracowniach, wystawach znanych salonów mody. Wchodzimy w świat manekinów i ich niedoli, dowiadujemy się o marzeniu swobody, ruchu i wolności.

Spotkanie odbędzie się z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Serdeczne zapraszamy.
Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz