K U L T U R A

ATB in Concert V wkrótce w Poznaniu

ATB In Concert V - 2 maja 2011 r.  Foto: MSM Events

Ostatni raz mogliśmy zobaczyć Andre Tannebergera w 2009 roku w Arenie. Już 2 maja 2011 roku w tym samym miejscu powróci do Poznania ze swoim projektem ATB In Concert. Wtajemniczonych na pewno nie trzeba przekonywać, że warto się pojawić na jego koncercie, a niewtajemniczonych?

ATB In Concert V - 2 maja 2011 r. Foto: MSM EventsATB in Concert to niepowtarzalna okazja by usłyszeć długo wyczekiwane utwory Andre w nowych, również akustycznych, nigdzie wcześniej nie wykonywanych aranżacjach. Czeka nas zatem kolejny wielki event z udziałem jednego z najpopularniejszych Dj’ów w Polsce i na świcie! W tym roku na pewno możemy spodziewać się wielu godzin dobrej zabawy. Lista zaproszonych gości jeszcze nie jest do końca potwierdzona ale z pewnością pojawią się wokaliści i muzycy, którzy na co dzień współpracują z Andre.

Dla samego Andre jest to bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu jego występów. Dla jego fanów jest to zwiastun nadejścia nowego albumu i możliwość przeżycia niesamowitych muzycznych i wizualnych wrażeń.

Sam koncert i czas go poprzedzający jest także okazją do zbiórki pieniędzy organizowanej przez Agencja MSM EVENTS wraz z portalem FTB.PL. Uruchomiona zostanie możliwość licytowania różnych gadżetów związanych z muzyką klubową między innymi ekskluzywne kilkuminutowe spotkanie z samym Andre! Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na spełnienie marzenia 6-cio letniego Mateuszka z Fundacji MAM MARZENIE. Więcej informacji o fundacji znajdziecie pod linkiem:

http://www.mammarzenie.org/marzyciel/2804,3,zobaczyc-palmy-plaze-i-blekitne-morze

A oto skrót tego co będzie się działo w dniu koncertu:
19:00 – bilety standard/bezpłatne/lista/konkursy/niepełnosprawni/nieletni
21:00 – wejście na główny parkiet, rozpoczęcie imprezy.
06:00 – zakończenie imprezy.

Tak było w 2009 roku w Arenie:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz