Sport

Sezon na liganie czas zacząć!

Lodowisko Malta  Foto: POSiR

Po kilkumiesięcznej przerwie nad jeziorem Maltańskim znów pojawią się łyżwiarze. W niedzielę 8 listopada o godzinie 8:00 rozpoczyna się kolejny sezon na lodowisku Malta. Z tej okazji POSiR zapraszaj wszystkich na darmową jazdę przez cały dzień. Czynna jest już także kolejna ligawka – na Chwiałce

Lodowisko na MalciePodobna akcja odbyła się w ubiegłym roku i cieszyła się dużym powodzeniem. Mamy nadzieję, że nakłonimy mieszkańców Poznania do spędzenia tego dnia aktywnie – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Lodowisko Malta funkcjonuje od 2001 roku i zyskało stałych użytkowników. Co roku kilka tysięcy osób przychodzi tu jeździć na łyżwach. Obiekt będzie otwarty od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00-22:00 oraz w piątki i soboty w godzinach 8:00-23:00.

W dni powszednie w godzinach 8:00-15:30 bilety kosztują 4zł (ulgowy) i 6zł (normalny), a od godziny 16:00 – 6zł (ulgowy) i 8zł (normalny). W soboty, niedziele i święta przez cały dzień bilety kosztują 8zł (ulgowy) i 11zł (normalny).

W te dni odbywać się będą imprezy pod nazwą Ice Party, podczas których będzie można jeździć i tańczyć w rytm muzyki tanecznej. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu oraz skorzystania z lekcji pod okiem instruktora.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz