POZnań

1,3 kg marihuany mniej na rynku

policja  Foto: lepszyPOZNAN.pl

policja Foto: lepszyPOZNAN.pl39-letni mężczyzna został zatrzymany, po tym jak Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 1,3 kg marihuany. Dodatkowo na balkonie funkcjonariusze znaleźli 6 doniczek z roślinami we wczesnej fazie wzrostu. Jeżeli zarzut się potwierdzi, zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową przy współpracy z Komendą Miejską zatrzymali 39-letniego mieszkańca Poznania podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków – relacjonuje Maciej Święciechowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji. Funkcjonariusze ustali, że na jednym z poznańskich osiedli znajduje się osoba, która może posiadać w mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.

Po wejściu pod wskazany adres przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W mieszkaniu znaleźli łącznie ponad 1,3 kg marihuany, wagi elektroniczne, młynek, a także 6 doniczek z młodymi roślinami. Mężczyzna przyznał, że zabezpieczony susz to marihuana, którą wyhodował na własny użytek. Został przewieziony na komisariat gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz