POZnań Sport

100 gol na stadionie przy ul. Bułgarskiej

panorama stadion mgła  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Nadchodzący weekend może przynieść rozwiązanie zagadki, kto będzie strzelcem 100 bramki na Stadionie Miejskim w Poznaniu od chwili zakończenia modernizacji tego europejskiego obiektu.

panorama stadion mgła Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Od momentu oddania areny przy ul. Bułgarskiej minął już rok. W tym czasie w trakcie meczów rozgrywanych przez kluby: Lech Poznań, Warta Poznań oraz Reprezentacji Polski padło 98 goli. Najprawdopodobniej w najbliższej kolejce piłkarskiej 1 Ligi lub Ekstraklasy padnie 100 gol. Kto będzie jego strzelcem czas pokaże, ale duże szanse mają w najbliższy piątek zawodnicy Warty Poznań i Wisły Płock. Jeśli ta sztuka im się nie uda do gry wchodzą piłkarze Lecha Poznań i Legii Warszawa, którzy zmierzą się podczas niedzielnego szlagieru Ekstraklasy.

Na strzelca 100 bramki na Stadionie Miejskim w Poznaniu czeka przygotowana przez Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego nagroda niespodzianka. Szczęśliwy strzelec otrzyma okolicznościową pamiątkę, która niewątpliwie będzie cieszyć jego oczy. Mamy nadzieję, że upominek zostanie w Poznaniu i jeden z graczy Warty lub Lecha będzie mógł po meczu, w którym strzeli 100 bramkę osobiście odebrać zaszczytne wyróżnienie z rąk pana Prezydenta.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz