Aglomeracja

#zostanwdomu – zakupy zrób przez internet

Zado.pl - lista lokalnych sklepów  Foto: zado.pl / lepszyPOZNAN.pl

Wychodzimy z domu, ponieważ musimy kupić, to czy tamto. Powód zawsze się znajdzie, zwłaszcza po tylu dniach spędzonych w domu> Jednak jak podają naukowcy najlepszym lekarstwem jest izolacja. Tylko jak zrobić zakupy, gdzie szukać sklepów? Z pomocą przychodzi strona zado.pl

W obecnej sytuacji, coraz więcej osób chce lub musi pozostać w domu, a z uwagi na kolejne obostrzenia, zrobienie zakupów staje się coraz trudniejsze. To problem zarówno dla nas, konsumentów, ale także właścicieli sklepów, którzy mierzą się z drastycznym spadkiem obrotów. Dzięki pozostaniu w domu, możemy wspomóc nie tylko walkę z koronawirusem, ale także lokalnych przedsiębiorców, którzy w wielu przypadkach znajdują się na skraju bankructwa. Zbieramy miejsca i pokazujemy je klientom na jednej mapie.

Zasada działania jest bardzo prosta i intuicyjna. Na przejrzystej mapie wyświetlane są placówki,w których możemy zrobić zakupy do domu. Po kliknięciu w oznaczenie, wyświetla się nazwa miejsca, dane kontaktowe, kategorie dostępnych artykułów oraz sposób zamawiania. Sklepy prezentowane są również w formie listy, która umożliwia wyszukiwanie miejsc po kategorii produktów według lokalizacji.Na stronie znajdziemy także formularz, w którym zgłaszać można kolejne sklepy z dowozem oraz odnośniki do lokalnych grup na Facebooku, które umożliwiają sprawniejszą komunikację z właścicielami sklepów – tłumaczą pomysłodawcy.

Niedługo mają pojawić się kolejne funkcjonalności ami, m.in wyświetlanie listy sklepów, które dostarczą zakupy pod wskazany adres, a także możliwością robienia zakupów bezpośrednio na platformie. Aplikację uruchomiono 25 marcai już w pierwszym tygodniu zgłoszonych zostało ponad 200 puntów w całym kraju.

Mapę znajdziecie pod adresem – https://bit.ly/2ViTUh5

Użyte w artykule zdjęcia: zado.pl / lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz