Puszczykowo

Zmiany wokół cmentarza w Puszczykowie

panorama cmentarz  Foto: sxc

Tak jak wokół większości cmentarzy w Aglomeracji Poznańskiej, tak również w Puszczykowie zmienią się zasady poruszania dla samochodów. Kierowcy 1 listopada powinni zwracać zatem uwagę na znaki i nie jechać “na pamięć”.

panorama cmentarz Foto: sxc

Pierwsze zmiany zostaną wprowadzone we wtorek (1.11) na ulicy Poznańskiej. Będzie ona zamknięta od ulicy Wspólnej od 8:00 do 16:00. Jeden z pasów ul. Poznańskiej prowadzący w kierunku Poznania zostanie zamknięty, dzięki czemu będzie można tam zaparkować samochody. Ten tymczasowy parking będzie czynny tylko do godziny 16:00

Tylko w jedną stronę będzie można jechać ulicami Parkową, Wydmową oraz Przyszkolną, na której jadąc samochodem nie będzie można się zatrzymywać i parkować za parkingiem przy przedszkolu aż do ul. Piaskowej. Ma to umożliwić kierowcom płynne wyjechanie w kierunku Poznania i Mosiny. Jadąc na przykład ul. Świerkową i Libelta w kierunku cmentarza wjedziemy tylko do ul. Przyszkolnej.

Kierowcy powinni tego dnia zachować szczególną ostrożność zwracając uwagę nie tylko na nowe oznakowanie, ale także na kierujących ruchem.

Komendant Straży Miejskiej prosi mieszkańców Puszczykowa, którzy mają blisko i mogą dojść do cmentarza pieszo o pozostawienie samochodów na posesjach, dzięki czemu przyjezdni będą mogli skorzystać z parkingu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz