BizNews

Śniadanie z MTP

Śniadanie na Stadionie Miejskim 17.07.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Nie będzie to co prawda śniadanie na trawie, może natomiast przynieść wymierne korzyści dla jego uczestników. Mają to być przedsiębiorcy z całej naszej metropolii. Gościem będzie między innymi Przemysław Trawa, Prezes Zarządu MTP.

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Śniadanie z…, a nasz gość postara się odpowiedzieć na pytanie Czy targi mają przyszłość? – zapowiadają organizatorzy wydarzenia – dowiemy się zatem, jakie są korzyści z uczestnictwa w targach w roli wystawcy, a także poznamy praktyczne wskazówki jak najlepiej przygotować się do udziału w takim wydarzeniu.

To biznesowe śniadanie odbędzie się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM w czwartek 18 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 czerwca za pośrednictwem formularza online.  Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 20,00 zł od osoby.

Bardzo ważną częścią spotkania będzie networking, pozwalający na nawiązanie nowych kontaktów, wymianę wizytówek i rozmowę z naszym prelegentem – podkreślają organizatorzy.

Miejsce: Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Rubież 46H, wjazd nr 1 od strony ul. Boranta, sala konferencyjna nr 154
Dojazd MPK: linie 46, 47, 67, 911, przystanek ul. Bronisza
Czas trwania spotkania: ok. 2,5 h

Harmonogram:
08:50 – rejestracja uczestników
09:00 – powitanie uczestników
09:10 – elevator pitch
09:40 – prezentacja prelegenta pt.: „Czy targi mają przyszłość?”
10:10 – networking
11:10 – dla chętnych zwiedzanie Zespołu Inkubatorów Wysokich Technologii

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz