K U L T U R A

Premiera filmu Riddick. Mamy zaproszenia.

IMAX Riddick  Foto: IMAX Riddick

IMAX Riddick Foto: IMAX RiddickPrzed nami premiera kolejnej części serii science fiction. Powinna przyciągnąć do kin wszystkich miłośników mocnych wrażeń. Riddick pojawi się na ekranach w najbliższy piątek, 6 września. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten film.

Na pewno możemy liczyć na efektowne pojedynki i trzymającą w napięciu akcję. Podobno po obejrzeniu trudno jest wrócić do rzeczywistości. Wrażenia spotęguje także technologia kin IMAX, a więc największy w Polsce ekran kinowy i nowoczesny system dźwiękowy.

Widzę swój film przede wszystkim jako historię walki o przetrwanie. By wydostać się z planety-pułapki, Riddick musi wezwać najemników. To coś w rodzaju „Jeremiaha Johnsona” w kosmosie. Z tym, że to opowieść o wiele mroczniejsza. I to chyba jest właśnie to, co przyciąga widzów do filmów o Riddicku: mroczny klimat moralnej dwuznaczności, którą emanuje mistrz przetrwania. Można się po nim spodziewać zarówno zimnej bezwzględności, jak i nieoczekiwanego odruchu serca” – podsumowuje David Twohy, reżyser Riddicka.

Premiera filmu odbędzie się na ekranach kin IMAX Poznań i Cinema City Poznań w piątek 6 września. Bilety są już do kupienia na stronie www.cinema-city.pl, a także w kasach kin. Mamy dla Was podwójne zaproszenia, które będzie można zrealizować od 9 do 12 lub od 16 do 19 września. Będą one do zdobycia we wtorek i środę na naszym profilu na facebooku – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz