POZnań

Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj

Pychotki - herbata  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Szykuje się pełne smaku herbaty wydarzenie. Poznański Festiwal Herbaty – Zaparzaj odbędzie się w Ogrodzie Szeląg między 11, a 12 września.

Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj! organizujemy z wielu powodów, których źródło tkwi w naszej miłości do herbaty, jej różnorodności i nieograniczonych możliwościach jej przygotowania. Z herbacianej pasji zrodziło się pragnienie, by w tym regionie Polski dać możliwość herbacianym pasjonatom na spotkanie, wspólne parzenie i picie herbaty, wymianę herbacianych doświadczeń i myśli. – czytamy na stronie organizatora

Festiwal jest dostępny bezpłatnie, tylko warsztaty odbywające się w ramach festiwalu mogą wymagać zapisów i odpłatności.

Organizator – Stowarzyszenie Klub Herbaty Zaparzaj działa w Poznaniu i integruje pasjonatów herbaty.

Wiemy, że w samym Poznaniu jest znaczna liczba osób kochających herbatę i pragnących konfrontacji z herbaciarzami z innych regionów Polski. Chcielibyśmy, by nasz Festiwal był zarówno doskonałą okazją na miłe spotkania przy czarce herbaty, jak również szansą zdobycia wiedzy o herbacie, o sposobach jej przygotowania a w końcu niepowtarzalną  możliwością degustacji herbat unikatowych, trudno lub w ogóle niedostępnych na polskim rynku – zachęcają organizatorzy.

Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj

Ogród Szeląg
11-12 września

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz