K U L T U R A

Mother Earth – premiera nowej piosenki Raya Wilsona

Ray Wilson  Foto: Olivier Defawe / materiały prasowe

Dziś premiera najnowszego singla związanego z Poznaniem od lat brytyjskiego wokalisty – Raya Wilsona Utwór zatytułowany „Mother Earth” zapowiada 10 studyjny album artysty pt. „The Weight of man”, który ukaże się wiosną 2021 r.

Utwór dotyka obecnej, trudnej sytuacji która doświadcza każdego z nas. Z jednej strony wśród społeczeństwa można dostrzec strach i lęk a z drugiej mobilizację do wzajemnej pomocy, jedności . Trwająca pandemia skłania wiele osób do przewartościowania swojego dotychczasowego życia.

Ray Wilson to artysta uznany za jeden z najlepszych koncertowych głosów przez Classic Rock Magazine, szerszej publiczności znany jako ostatni wokalista legendarnego GENESIS. Natomiast na rynku muzycznym zaistniał już w 1994r. jako charyzmatyczny lider grungowej grupy Stiltskin, która obok takich zespołów jak m.in. Nirvana zdobywała wówczas listy przebojów całego świata. Z drugiej strony to artysta solowy, który w swojej twórczości sięga po osobiste przeżycia, nie boi się dotykać trudnych, społecznych spraw a także hipnotyzuje słuchaczy niepowtarzalnym brzmieniem głosu.

Użyte w artykule zdjęcia: Olivier Defawe / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz