Sport

Mistrzostwa Wielkopolski w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie

panorama narty  Foto: sxc

Choć w samym Poznaniu o śniegu powoli już zapominamy, to najbliższy weekend może być wyjątkowy dla miłośników białego szaleństwa. W Czarnej Górze odbędą się XX Mistrzostwa Wielkopolski w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie.

panorama narty Foto: sxc

By brać udział w Mistrzostwach trzeba szybko podjąć decyzję! Zapisy na zawody przyjmowane są w Recepcji MALTA SKI do dzisiaj do godz. 21:00.

Mistrzostwa Wielkopolski są regionalnymi eliminacjami Mistrzostw Polski FAMILY CUP – największej, amatorskiej imprezy w kraju. Nie przypadkową jest nazwa Family Cup, podkreśla ona charakter tych zawodów, które stały się nie tylko czysto sportową rywalizacją, ale również, a może przede wszystkim pretekstem do miłego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi – mówi Ewa Lewandowska z Malta Ski – każdego roku zawody wielkopolskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, skupiając największą widownię i liczbę zawodników spośród wszystkich eliminacji rozgrywanych w naszym kraju – dodaje. Zawody te dzięki staraniom organizatorów co roku uzyskują najwyższe oceny w oczach organizatora głównego, którym jest  wydawnictwo Family Cup z Krakowa.

XX Mistrzostwa Wielkopolski w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie odbywać się będą w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej.

Oto ramowy program XX Mistrzostw Wielkopolski w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie FAMILY CUP 2011:

PIĄTEK – 21.01

od godz. 12:00 kwaterowanie uczestników Mistrzostw w Stroniu Śląskim i Czarnej Górze

19:00 – 23:00 – wydawanie nr startowych wszystkich kategorii narciarskich i snowboardowych miejsce: Karczma Czarnogóra (przy dolnej stacji kolei linowej KL)

SOBOTA 22.01

08:00 – otwarcie Biura Zawodów w miejscu rozgrywania zawodów miejsce: stok przy Karczmie Czarna Góra (meta zawodów)

09:00 – 15:30 – zawody na stoku F1, wszystkie kategorie narciarskie i snowboardowe indywidualne i rodzinne. Czas zakończenia zawodów jest czasem orientacyjnym, zależnym od ilości zgłoszonych zawodników

18:00 – 20:00 – ceremonia zakończenia Mistrzostw Wielkopolski, wręczenie pucharów, dyplomów i nagród miejsce: Karczma Czarnogóra

20:00 – 24:00 – dyskoteka dla wszystkich uczestników Mistrzostw Wielkopolski

NIEDZIELA 22.01

powrót uczestników do Poznania

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz