Aglomeracja

ODWOŁANY: Koncert Gregorian [AKTUALIZACJA]

Uwaga!  Foto: Mr.Fats

Organizator koncertu Gregorian, który miał się odbyć dzisiaj o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „ARENA” w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego z przykrością zawiadamia, że z przyczyn techniczno – budowalnych, wskutek zdarzenia, do którego doszło w dniu dzisiejszym, w trosce o bezpieczeństwo uczestników impreza musi zostać przeniesiona do Sali Ziemiprzy ul. Głogowskiej 60 i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Aby nie zawieźć Państwa oczekiwań zdecydowaliśmy się mimo wszystko zorganizować koncert w innym miejscu. Najprawdopodobniej jednak nie będzie możliwe zapewnienie wszystkim widzom miejsc siedzących na widowni, lecz gwarantujemy wszystkim posiadaczom ważnych biletów możliwość obejrzenie koncertu w SALI ZIEMI na miejscach stojących. Przepraszamy Państwa za wszelkie spowodowane tym niedogodności i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby koncert dostarczył Państwu jak najlepszych, niezapomnianych wrażeń – piszą organizatorzy.

Przyczyną odwołania koncertu była troska o bezpieczeństwo. Dziś około godziny 9:30 doszło do wypadnięcia jednego elementu sufitu podwieszanego. Ze względów bezpieczeństwa przerwano prace montażowe związane z przygotowaniem koncertu. Komisja Wydziału Zarządzania Obiektami, na miejscu podjęła decyzję o konieczności kontroli wszystkich elementów sufitu podwieszanego -informuje Karolina Nawrot z centrum prasowego MTP, które zarządza obiektem. Po przeprowadzeniu ewentualnych niezbędnych napraw i pozytywnym zakończeniu przeglądu, spisany zostanie protokół bezpiecznego użytkowania obiektu. Protokół zostanie przekazany do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Na ten moment nie są planowane dalsze zmiany w programie wydarzeń zaplanowanych w obiekcie – dodaje.

Nabywcy biletów, którzy nie zaakceptują proponowanej zmiany warunków umowy, mogą od niej odstąpić i zrezygnować z udziału w koncercie, za zwrotem pełnej ceny biletu. W takim wypadku reklamacje należy wysłać drogą elektroniczną na adres: reklamacje@makroconcert.pl lub pisemnie na adres:

HIGH NOTE EVENTS sp. z o.o. sp. kom.
Dział Reklamacji
00-707 Warszawa,
ul. Wasiutyńskiego 3

W żądaniu prosimy wskazać numer konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot oraz dołączyć kopię lub skan biletu i dowodu jego nabycia (paragonu lub faktury).

AKTUALIZACJA
godzina 18:00

“Jak poinformował nas organizator, firma Macroconcert, koncert został ostatecznie odwołany” – poinformowała nas Pani Karolina Nawrot, rzecznik Międzynarodowych Targów Poznańskich.

godzina 18:22

“Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora i pomimo jego usilnych starań, koncert zespołu  „GREGORIAN” , który miał się odbyć pierwotnie w dniu dzisiejszym o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „ARENA” w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 33, przeniesiony na godzinę 20:00 do „SALI ZIEMI” na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich (paw. 15.) nie odbędzie się.” poinformował na swojej stronie organizator koncertu, firma Makroconcert.

Użyte w artykule zdjęcia: Mr.Fats

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz