tramwaj 20 | inne linie z przystanku: 2, 5, 9, 13, 15, 15, 16, 17, 19, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Gwarna | Kierunek: Pl. Wielkopolski n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
11 12 13 15 16 17 | 33H 33H 33H 03H 03H 03H | 11 12 13 15 16 17 | 33H 33H 33H 03H 03H 03H | 11 12 13 15 16 17 | 33H 33H 33H 03H 03H 03H | Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna 2 - Ratajczaka 3 - Aleje Marcinkowskiego 5 - Wrocławska 6 - Pl. Bernardyński 7 - Most Św. Rocha n/ż 8 - Politechnika n/ż 9 - Kórnicka 13 - Os. Lecha 19 - Rondo Żegrze 21 - Pamiątkowa n/ż 23 - Rynek Wildecki n/ż 29 - Poznań Główny n/ż 31 - Zamek 36 - Pl. Wielkopolski n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy