autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 201, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Głogowska/Hetmańska n/ż | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 26 44 01 16 30 45 54 00 15 31 46 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 31 46 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 44S 52 12 20 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 00 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 00 12 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 45 15 45 15 45 15 45 03 15 44 11 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 00 12 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż 1 - Rynek Łazarski n/ż 2 - Park Wilsona n/ż 4 - Dworzec Zachodni n/ż 6 - Poznań Główny 7 - Wierzbięcice 9 - Św. Czesława n/ż 10 - Rynek Wildecki n/ż 12 - Kosińskiego n/ż 13 - Pamiątkowa n/ż 14 - Traugutta 16 - Rolna 18 - Hetmańska Wiadukt 19 - Rondo Starołęka 21 - Rondo Starołęka 23 - Starołęka Mała 25 - Bystra 27 - Starołęka PKM 29 - Rondo Starołęka 31 - Rondo Żegrze 32 - Unii Lubelskiej 33 - Tadeuszak 34 - Rondo Żegrze 35 - Żegrze I 36 - Żegrze II 37 - Żegrze III 38 - Os. Czecha 40 - Piaśnicka Rynek 41 - Piaśnicka/Kurlandzka 42 - Szwedzka 43 - Szwajcarska 44 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy