autobus 16 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Os. Tysiąclecia | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20 35 50 05 20 35 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 15 34 40 54 14 34 54 14 34 54 14 34 40 54 14 33 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 40 54 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 10 40 10 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 40 54 14 33 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski Głogowska/Hetmańska Most Teatralny Fredry Gwarna Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha Politechnika Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia 1 - Os. Lecha 3 - Piaśnicka Rynek 4 - Piaśnicka/Kurlandzka 5 - Szwedzka 6 - Szwajcarska 7 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy