autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Kupały n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 52 09 29 54 13 30 45 00 16 31 48 03 18 33 48 03 17 32 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 16 31 48 03 18 33 48 03 18 33 49 05 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 19 32 45 00 15 30 45 00 15 30 50 07 26 46 06 26 46 06 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 45 03 23 45 06 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 31 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 11 29 47 07 27 47 07 27 46 06 26 46 06 26 46 06 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 06 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 31 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 11 29 47 07 27 47 07 27 46 06 26 46 06 26 46 06 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż 1 - Łużycka n/ż 2 - Stoińskiego 3 - Kurpińskiego 4 - Wojciechowskiego 5 - Os. Chrobrego n/ż 6 - Os. Jagiełły n/ż 7 - Wieża RTV n/ż 8 - Os. Zygmunta Starego n/ż 9 - Szymanowskiego n/ż 10 - Szeligowskiego n/ż 11 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy