tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 6, 10, 12, 14, 15, 18, | |||||||
przystanek Wierzbięcice | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 42 52 07 21 36 51 06 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 30 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 43 03 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 07 37 07 37 07 37 07 37 07 20 40 00 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice 1 - Poznań Główny 3 - Dworzec Zachodni 5 - Głogowska/Hetmańska n/ż 7 - Rynek Łazarski n/ż 9 - Park Wilsona n/ż 11 - Dworzec Zachodni 13 - Rondo Kaponiera 14 - Most Teatralny 17 - Słowiańska 18 - Aleje Solidarności 19 - Lechicka Poznań Plaza 20 - Kurpińskiego 22 - Szymanowskiego 23 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy