Kolejorz odpada z Pucharu Polski

logo pucharu polski  Foto:

logo pucharu polskiPo 120 minutach gry w Grudziądzu podopieczni Mariusza Rumaka odpadli z gry o Puchar Polski przegrywając z Olimpią Grudziądz 2:1. Od samego początku Lechici nie zachwycali. W 15 minucie przegrywali 0:1, dopiero w 83 minucie udało im się zremisować przedłużając czas gry o kolejne pół godziny. W dogrywce Marcin Woźniak dał prowadzenie gospodarzom, którego nie oddali do samego końca. Kolejorz miał szansę wyrównać i doprowadzić do rzutów karnych, ale mając przewagę jednego zawodnika przez 18 minut nie był w stanie stworzyć żadnej sytuacji zagrażającej bramce Michała Wróbla. W dalszej części rozgrywek Pucharu Polski jedynym reprezentantem Wielkopolski będzie Warta Poznań, która wczoraj pokonała Podbeskidzie Bielsko – Biała.

Trzeba powiedzieć szczerze porównując wczorajszy mecz 1/16 finału Pucharu Polski – Lubońskiego FC z Wisłą Kraków,a  dzisiejszy Lecha z Olimpią, że mimo przegranej Luboński FC zaprezentował się świetnie. A Lech mimo, że był faworytem fatalnie.

Pozostaje otwarte pytanie czy po ostatnich porażkach Kolejorza Mariusz Rumak wróci do Poznania będąc jeszcze trenerem biało – niebieskich.