Helios Poznań

Adres: Pleszewska 1
Poznań

Poznańskie kino Helios zlokalizowane w Posnanii posiada 8 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 5.1, srebrne ekrany oraz technologię DepthQ.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

Map data © OpenStreetMap




Kacper i Emma szukają skarbu / dubbing

Seans z Cyklu Kino na Temat Junior

Reżyseria

Aurora GosséArne Lindtner Næss

Scenariusz

Birgitte Bratseth

Opis filmu

Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej.