K U L T U R A

Garou z okazji 20 lecia pracy artystycznej

Z okazji 20-lecia pracy artystycznej Garou wystąpi w poznańskiej Arenie w sobotę 17 listopada 2018 r. Poznań jest też ostatnim miastem, które odwiedzi artysta w trakcie trasy koncertowej po Polsce.

We wrześniu 1998 roku wcielił się w rolę Quasimodo w musicalu Notre-Dame de Paris, które przyniosło mu sławę. Pochodząca z musicalu piosenka Belle została wybrana najpiękniejszą piosenką 50-lecia we Francji.

Do tej pory francuski artysta wydał 8 płyt i niezliczoną ilość singli. Przy ostatnim albumie “Au milieu de ma vie” współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas. Garou jest multiinstrumentalistą, mistrzowsko gra na: gitarze, fortepianie, klawesynie, a także i na trąbce.

Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”.

Garou
Hala Arena
sobota 17 listopada 2018 r.
start godzina 19:00

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz