BizNews

Design Alive Awards dla Concordia Design

Concordia Design zaprasza  Foto: materiały prasowe

Ewa Voelkel-Krokowicz, założycielka i prezes Concordia Design odebrała nagrodę Design Alive Awards w kategorii Animator. Jest to najważniejsza nagroda w branży projektowej przyznawana przez magazyn „Design Alive” za promocję i rozwój designu w Polsce. W tym roku nagrody miały szczególne znaczenie, ponieważ pismo świętowało jednocześnie swoje 10-lecie. Razem z Ewą Voelkel-Krokowicz nagrody otrzymali również – Rodzina Balcerkiewicz – w kategorii Strateg oraz Jan Bajtlik – w kategorii Kreator.

Jak przyznało jury konkursowe, nagroda dla Ewy Voelkel-Krokowicz, to nie tylko wyróżnienie za prowadzone przez Concordia Design działania na rzecz promocji sztuki w przestrzeni miejskiej, ale także wkład w promocję myślenia projektowego w biznesie oraz stwarzanie warunków do wzrostu i rozwoju firmom, którą z Concordią współpracowały.

Ta sama idea promocji projektowania w biznesie przyświeca organizowanej przez Concordia Design konferencji You cannot not design, która odbędzie się 16-17 stycznia w Poznaniu.

Konferencja jest dla nas kolejnym krokiem w przyjętej strategii, zgodnie z którą konsekwentnie łączymy biznes i projektowanie. Tym razem chcemy edukować, inspirować i stwarzać okazję do pogłębionego networkingu – mówi Ewa Voekel-Krokowicz. – Nagroda Design Alive Awards cieszy mnie szczególnie właśnie z tego względu, że jest dowodem na to, że te nasze działania są zauważane i doceniane.

Na konferencji wystąpią Patrick van der Pijl – autor bestesellerowej książki „Skuteczne projektowanie modeli biznesowych”, Zuzanna Skalska – trendwacherka, Tomas Diaz – założyciel FabLab Studio w Barcelonie, czy Julia Izmałkowa – ekspertka w dziedzinie badań konsumenckich. Program wydarzenia jest oparty o proces projektowy tak, aby każdy uczestnik konferencji wyszedł z wiedzą o tym, jak wdrażać innowacyjne pomysły.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz