K U L T U R A

Atlas chmur – zobacz przed oficjalną premierą!

Cinema City - Atlas Chmur  Foto: Cinema City - Atlas Chmur

Cinema City - Atlas Chmur Foto: Cinema City - Atlas ChmurPrzed nami weekend i kolejne premiery filmowe. Jedną z nich, zapowiadającą się niezwykle interesująco, będzie można na kilku seansach tydzień przed oficjalną premierą. Mowa o obrazie, który już został przez niektórych okrzyknięty największym filmowym widowiskiem tego roku – Atlas chmur.

Ten film to zapierające dech w piersiach obrazy, plejada hollywoodzkich gwiazd z Tomem Hanksem i Halle Berry na czele, niesłychany rozmach oraz wrażliwość, która nie zna granic – mówi Wojciech Terpiłowski z Cinema City – mistrzowie współczesnego kina, Tom Tykwer oraz Andy i Lana Wachowski po raz kolejny zachwycają i testują fantazję widzów, Atlas chmur jest prawdziwą ucztą dla wielbicieli opowieści przygodowych.

Film oparty został na epopei Davida Mitchella. Opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety.

Atlas chmur imponuje niespotykanym rozmachem, użyte w filmie najnowocześniejsze efekty specjalne wprost wbijają w kinowy fotel, a widoki zapierają dech w piersiachdodaje Iwona Kuźnik z Cinema City – Atlas Chmur to prawdziwa magia.

Film swoją premierę w Polsce będzie miał 23 listopada, ale będzie można go zobaczyć przedpremierowo na ekranach kin Cinema City już w najbliższy piątek oraz sobotę (16 i 17.11). Wszyscy zainteresowani widzowie będą mogli, jako jedni z pierwszych, przeżyć niezapomnianą podróż w czasie i przestrzeni. Bilety na te seanse są już w sprzedaży.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz