POZnań

Prezydent spotka się z mieszkańcami Strzeszyna

Prezydent Miasta Poznania - Jacek Jaśkowiak  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W środę poznaniacy ze Strzeszyna będą mogli porozmawiać z prezydentem Poznania, Jackiem Jaśkowiakiem. Z uwagi na trwającą pandemię będzie to możliwe online. Wydarzenie będzie transmitowane na YouTubie.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną nie jest możliwe organizowanie tradycyjnych spotkań prezydenta z mieszkańcami. Nie oznacza to jednak, że poznaniacy nie mogą opowiedzieć władzom miasta o swoich potrzebach i inicjatywach, przekazać ewentualnych wniosków oraz postulatów. Obecnie rozmowy Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami poszczególnych osiedli mają formę zdalną.  

W najbliższym czasie w ten sposób z prezydentem będą mogli zobaczyć się mieszkańcy Strzeszyna. Wydarzenia zaplanowano na środę, 24 marca. O godzinie 17 rozpocznie się spotkanie Jacka Jaśkowiaka z Radą Osiedla Strzeszyn. Ta część będzie transmitowana na kanale YouTube Miasta Poznania

Przebieg spotkania będzie można śledzić na żywo. Osoby, chcące włączyć się do dyskusji, mogą zadać pytanie w komentarzach na YT (ważne, aby dotyczyły one Strzeszyna lub tej części Poznania). Odpowiedzi na nie prezydent udzieli po zakończeniu rozmowy z radą osiedla. Następnie rozpoczną się spotkania indywidualne z zainteresowanymi mieszkańcami.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz