Siatkówka III liga: tie-break dla Skalmierzyc

Enea Energetyk Poznań - Legion Św. Katarzyny Skalmierzyce (III  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

To spotkanie powinno zakończyć się zupełnie innym wynikiem. Tymczasem w 3 lidze mężczyzn Enea Energetyk Poznań przegrywa z Legionem Św. Katarzyny Skalmierzyce 2:3 (25:23, 26:24, 19:25, 11:25, 13:15.

Pierwsze dwie kwarty walka trwała punkt za punkt. W końcówkach kwart lepsi okazywali się poznaniacy. W trzeciej w energetyku coś się zacięło i goście zdobyli przewagę, której nie oddali do końca. Czwarta partia, była tylko przypieczętowaniem zastoju u gospodarzy. W tie-breaku, poznaniacy dźwignęli się i do zmiany połów schodzili prowadząc 8:5. I znów ta krucha przewaga spowodowała rozluźnienie i w konsekwencji przegraną energetycznych.