Aglomeracja

Zapraszamy na “Apetyt na Azję!”

baner Apetyt na Azję  Foto: materiały prasowe

Wystawcy z całej Polski zabiorą Was w kulinarną podróż dookoła Azji! Na miejscu pojawi się również strefa słodkości, ryneczek z oryginalnymi produktami prosto z dalekiego Wschodu oraz strefa piw rzemieślniczych. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy również specjalną strefę dla Pań. Zainteresowani? 7 i 8 marca spotykamy się w Concordia Design w Poznaniu.

Wyjątkowa przestrzeń dla miłośników dobrego, różnorodnego jedzenia na terenie Concordia Design, w samym centrum Poznania.

Jesteście fanami klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki? Nasi wystawcy zrobią co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia chińska, koreańska czy wietnamska? Festiwal azjatycki to idealna okazja do spróbowania dań z różnych zakątków Azji. Co powiecie na oryginalne chińskie pierożki, zupę Pho czy genialne indyjskie curry? Dla miłośników deserów przygotowaliśmy strefę słodkości! Zapraszamy na oryginalną baklavę, lody tajskie i wiele, wiele innych
Festiwal azjatycki to także gratka dla miłośników alkoholi rzemieślniczych. Nie zabraknie piw dedykowanych kuchni azjatyckiej. Zapraszamy również fanów wina – czekać będzie ogromny wybór: białe, różowe, czerwone, a nawet niebieskie! Słodkie, wytrawne i musujące. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo, wybierzemy Smak Azji 2020! Jury, w skład którego wejdą przedstawiciel blogów kulinarnych, sprawdzą co jest numerem jeden na festiwalu i wybiorą najsmaczniejsze danie wydarzenia! Główne kryteria oceny to: prezentacja, smak, jakoś składników, kreatywność oraz zapach. Na najlepszego wystawcę czekają nagrody.
To jak, macie Apetyt na… więcej? Zapraszamy!

Gdzie? Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3 w Poznaniu
Kiedy? 7-8.03.2020 r.
Godziny? 12:00-19:00

Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak

Partnerzy medialni:
Radio Eska
Lepszy Poznań
Codzienny Poznań
Nasz Głos Poznański
Poznews
Freshmag

Partnerzy kulinarni:
Gastropoznaniak
Fleksitarianizm.pl
Człowiek od jedzenia
Słodkie Poznania
Kuchnia Poznań

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium