POZnań

Ruszyły zapisy na półkolonie zimowe

Lodowisko POSiR  Foto: materiały prasowe POSiR

Baza sportowa POSiR, zajęcia sportowe i masa dodatkowych atrakcji czeka na dzieci w wieku 7-13 lat w trakcie ferii zimowych. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji rozpoczęły właśnie zapisy na półkolonie. Bazą „Akcji Zima”, która rozpocznie się 27 stycznia, będzie kompleks sportowy na Chwiałce, a zapisy prowadzi Młodzieżowy Ośrodek Sportowy.

Dwa pięciodniowe turnusy półkolonii będą się odbywały w terminach 27—31 stycznia 2020 oraz 3-7 lutego 2020. Wykwalifikowani opiekunowie oraz trenerzy będą sprawowali opiekę nad uczestnikami od 7:30 d0 16:30.

Dla dzieci przygotowano gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia na basen, lodowisko, a także m.in. do kina. Oprócz zajęć sportowych i rekreacyjnych uczestnicy mogą również liczyć na dwa posiłki – drugie śniadanie oraz obiad.

Koszt jednego turnusu to dla mieszkańców Poznania 400 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania zapłacą o 100 złotych mniej, a dla osób spoza Poznania przewidziano opłatę w wysokości 550 złotych.

Regulamin półkolonii oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia dziecka są dostępne na stronie: https://mos.poznan.pl/imprezy-cykliczne/akcja-zima/polkolonie/.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe POSiR, POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz