Nowy prezes Beyond.pl

Autor: bigbiciq. Poznań, 1 Października 2019

Od 1 października prezesem zarządu Beyond.pl będzie Claes Meyer zu Allendorf, duński manager z ponad 20 letnim, międzynarodowym doświadczeniem w branży IT. Jego zadaniem będzie przygotowanie nowej strategii poznańskiej spółki.

Proces wyboru nowego prezesa trwał dwa lata. Dużym wyzwaniem było znalezienie menadżera, lidera, którego profil zawodowy tak dobrze wpisuje się w nakreślony przez akcjonariuszy długoterminowy plan rozwoju firmy -podkreśla Michał Grzybkowski, dotychczasowy prezes, który pozostaje w zarządzie i skoncentruje się na rozwoju technologicznym spółki.

W skład obecnego zarządu wchodzą Claes Meyer zu Allendorf, prezes zarządu odpowiedzialny za działania operacyjne i sprzedaż, Michał Grzybkowski, wiceprezes odpowiedzialny za technologię, Piotr Cegieła, członek zarządu ds. finansów i inwestycji oraz Bartłomiej Danek, członek zarządu ds. sprzedaży – do końca stycznia 2020 r.

Jestem pod wrażeniem Beyond-u. To unikatowa spółka z ogromnym potencjałem rozwojowym, atrakcyjną ofertą usług i imponującym zapleczem technologicznym. Przychodzę do firmy w konkretnym celu. Chciałbym, żeby firma dołączyła do czołówki branży IT w tym segmencie, zarówno krajowej jaki międzynarodowej – przyznaje Claes Meyer zu Allendorf.

Założycielami oraz głównymi udziałowcami poznańskiej firmy specjalizującej się w oferowaniu kompleksowych usług data center oraz cloud computing dla biznesu są Sebastian Kulczyk i Michał Grzybkowski.

Użyte w artykule zdjęcia: Marcin 'Dobermann' Pflanz / materiały prasowe, materiały prasowe / Marcin 'Dobermann' Pflanz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.