Sport

30 dni do 20-lecia

19. PKO Poznań Maraton  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

20 października wystartuje 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza.

Ogromne zainteresowanie jubileuszową edycją biegu spowodowało, że ustalony przez organizatorów limit zgłoszeń ponownie został zwiększony, tym razem o pule 500 dodatkowych numerów startowych.

Nie mogliśmy i nie chcieliśmy przejść obojętnie wobec tych zainteresowanych, którzy z różnych przyczyn nie zdążyli z wcześniejszą rejestracją na Maraton. Odkąd osiągnęliśmy limit uczestników, a w tym roku ten moment nastąpił bardzo szybko i została zamknięta lista startowa, z biurem maratonu i przez różne kanały komunikacji codziennie próbują skontaktować się kolejni biegacze, którzy chcą pobiec w Poznaniu 20 października – tłumaczy Łukasz Miadziołko Dyrektor PKO Poznań Maratonu. Od 19 października ponownie zatem można zarejestrować na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza przez formularz znajdujący się na stronie biegu. Obecnie koszt pakietu startowego to 200 złotych.

Wszystkie elementy pakietu startowego stanowią wyjątkową kompozycję graficzną i kolorystyczną. Biegacze znajdą w nim: techniczną koszulkę 4F, wielofunkcyjny komin, bawełnianą torbę na ramię, piwo od Browaru Fortuna w jubileuszowej etykiecie, czekoladę Terravita, naturalny energetyk od Veroni Active, a także voucher ze zniżką -50% na dowolny mecz Lecha Poznań, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Poznaniu do końca tego roku.

19 października, dzień przed Maratonem zostanie zorganizowany także festiwal biegów dla najmłodszych uczestników weekendu maratońskiego. To doskonała okazja do rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu połączonej z niespodziankami. Udział w biegach jest bezpłatny. Limit wszystkich uczestników wynosi 500 osób.

Obecnie organizatorzy pracują nad najważniejszym, a zarazem najcenniejszym dla zawodników elementem imprezy – medalem jubileuszowej edycji! Realizowane są także pomysły związane z wyjątkową oprawą Maratonu.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz