POZnań

Kolejny poznaniak w programie “Śpiewajmy razem. All Togeter Now”

100 jurorów - Śpiewajmy razem. All Togeter Now  Foto: materiały prasowe

Kolejny poznaniak stanie przed jurorami programu “Śpiewajmy razem. All Togeter Now” nadawanego przez telewizję Polsat. Premiera odcinka odbędzie się w środę o godzinie 20:30.

W programie biorą udział wykonawcy muzyczni, prezentujący swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

Najlepsi zawodnicy trafiają do tzw. Top 3. W odcinkach eliminacyjnych uczestnik z największą liczbą punktów automatycznie przechodzi do odcinka finałowego, natomiast pozostała dwójka zmierza się w pojedynku, w którym wykonują po jeszcze jednej piosence, która oceniana jest na takiej samej zasadzie jak w grze właściwej. W przypadku remisu na dowolnym etapie gry odbywa się dodatkowe tajne głosowanie, przy czym jurorzy oglądają ponownie fragmenty występów. Mogą oddać głos na jednego, dwóch albo żadnego uczestnika poprzez wciśnięcie przycisku, zaś uczestnik, który uzyskał najwięcej głosów – wygrywa.

W finale udział bierze 14 wykonawców (po dwóch z każdego z siedmiu odcinków eliminacyjnych) i ponownie są oceniani przez jurorów. Najlepsza trójka przechodzi do ścisłego finału, w którym każdy wykonuje ostatnią piosenkę. Wynik tej rywalizacji wyłania zwycięzcę, który w nagrodę otrzymuje czek w wysokości 100 000 złotych.

W najbliższym odcinku programu wystąpi mieszkaniec Poznania, Patryk Stępniak. Stanie naprzeciwko setki jurorów na czele z Beatą Kozidrak.

Z zawodu jest technikiem logistykiem. Jednak na co dzień prowadzi salony tatuażu i jest tatuażystą. .Jest też zawodowym ratownikiem i płetwonurkiem, a muzyka jest dla niego miłą odskocznią. Śpiewać zaczął już w gimnazjum.

Śpiewajmy razem. All Togeter Now
Telewizja Polsat
środa, 3 kwietnia, godzinie 20:30.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz