K U L T U R A

Gramy u siebie

Gramy u Siebie  Foto: materiały prasowe CK Zamek

Od 2013 roku za sprawą cyklu koncertów Gramy u Siebie promowana jest lokalna scena muzyczna. Dotychczas w Sali Wielkiej CK Zamek zaprezentowało się kilkadziesiąt grup.

W tym roku odświeżamy formułę cyklu, by jeszcze skuteczniej pomóc muzykom w osiągnięciu sukcesu. Podczas trzech koncertów (30.03., 25.05. i 27.09.) zaprezentujemy 3-4 zespoły albo wykonawców wybranych przez jury na podstawie zgłoszeń. Do udziału w jury zaprosiliśmy osoby związane na co dzień z branżą muzyczną i medialną (Ania Brachaczek, Marcin Kostaszuk, Mariusz Kwaśniewski, Jacek Mójta, Bartłomiej Nowak, Anna Pawłowska, Piotr Walczuk). Podstawowe kryteria zgłoszeń do udziału w przeglądzie to: lokalizacja grupy (Poznań i Wielkopolska) oraz brak oficjalnego wydawnictwa – tłumaczą organizatorzy.

Każdy z występujących muzyków otrzyma wynagrodzenie za koncert i profesjonalne zdjęcia z występu. Spośród wszystkich grup zakwalifikowanych do prezentacji podczas koncertów jury wybierze jednego zwycięzcę, który zagra koncert (za wynagrodzeniem) podczas Imienin Ulicy Święty Marcin oraz otrzyma nagrody od CK Zamek i partnerów. Również publiczność będzie miała swój głos i możliwość wygrania drobnych upominków.

Do pierwszego koncertu zakwalifikowały się zespoły: bloki, Hope Leslie, Izzy and the Black Trees i Zespół SZA.

Gramy u Siebie
Sala Wielka CK Zamek
Sobota, 30.03.2019 godzina 20:00

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe CK Zamek

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz