Piotr i Paweł – zamyka stare, otwiera nowe sklepy

Autor: irag. Poznań, 11 Grudnia 2018

Historyczny, pierwszy sklep Piotra i Pawła przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu właśnie został zamknięty. To efekt restrukturyzacji całej sieci sklepów, która od dłuższego czasu ma poważne problemy.

Sklep przy ulicy Głogowskiej został otwarty przez Eleonorę Woś wraz z synami Piotrem i Pawłem w październiku 1990 roku pierwszy sklep przyszłej sieci. Miał powierzchnię 80 m² i oferował klientom nową jakość obsługi i zawsze świeży towar.

Sklep przy Głogowskiej to wciąż żywe i niezwykle ważne dla naszej rodziny wspomnienia, to tam zaczęliśmy długą drogę w budowaniu tego unikalnego do dziś na rynku formatu. Ideą było otworzyć taki sklep, w którym sami chcielibyśmy kupować, dobrze zaopatrzony z towarem najwyższej jakości, przyjazny dla klienta –  mówi Paweł Woś – kolejne otwierane sklepy były większe i w dostępniejszych lokalizacjach, a dziś Piotr i Paweł idzie z duchem czasu i dopasowuje się do oczekiwań rynku, który jest bardzo wymagający.

Poznańska spółka Piotr i Paweł, do której należy sieć sklepów, przechodzi restrukturyzację. Został wprowadzony nowy program lojalnościowy dla klientów, sklepowe półki ponownie zapełniają się towarem, pojawił się nowy sklep wzorcowy, czy produkty dostępne tylko w tej sieci. Spółka stara się dostosować swoją ofertę do oczekiwań rynku, ale też wła możliwości.

Za nami trudne decyzje, które musieliśmy podjąć żeby pójść do przodu – podkreśla Marek Miętka, Prezes sieci – dziś patrzymy w przyszłość i szykujemy wiele nowości nie zapominając o korzeniach naszej sieci.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe sieci Piotr i Paweł, Google Street View

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.