Otwarcie nowego Lidla

Autor: miarecki. Poznań, 27 Listopada 2018

W najbliższy czwartek o godzinie 7:00 przy ul. Dymka 212 w pobliżu Osiedla Przemysława otwarty zostanie dwudziesty drugi sklep sieci Lidl w Poznaniu. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, mogą liczyć na wiele atrakcji. W programie przewidziany jest grill, atrakcje dla najmłodszych i konkursy z nagrodami.

Nowy sklep sma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych czy energooszczędne oświetlenie LED – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Użyte w artykule zdjęcia: Lidl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Otwarcie nowego Lidla)