Nowa firma w Poznaniu i nowe miejsca pracy

Autor: irag. Poznań, 16 Listopada 2018

Nawet 500 osób może znaleźć pracę w tworzonym właśnie poznańskim oddziale japońskiej firmy Transcosmos. Ten globalny dostawca usług z zakresu obsługi klienta, IT i digital marketingu wynajął około 850 m² powierzchni w biurowcu na Franowie.

Firma weszła do Polski w 2017 r. otwierając biuro w Warszawie – wyjaśnia Piotr Skuza z firmy Savills – wybór Poznania na kolejną siedzibę podyktowany był m.in. dobrym dostępem do pracowników ze znajomością języków obcych.

Japońska firma wynajęła powierzchnię w budynku biurowo-handlowym Centrum Franowo, gdzie zorganizowane zostanie telefoniczne centrum obsługi klienta.

Transcosmos w najbliższych latach planuje rozwój swojego oddziału w Poznaniu, czyniąc go jednym ze swoich kluczowych globalnych hubów outsourcingowych. W w przyszłości zatrudnienie tutaj znaleźć może nawet 500 pracowników.

Firma Transcosmos została założona w Japonii w 1966 roku. Jest dostawcą usług z zakresu obsługi klienta, IT i digital marketingu. Zatrudnia ponad 40.000 pracowników w 176 oddziałach w 34 krajach.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.