Nowe bloki na Malcie – Soleil de Malta

Autor: miarecki. Poznań, 8 Listopada 2018

Osiedle Soleil de Malta to nazw kolejnego osiedla na Malcie. Przy ul. Milczańskiej Bouygues Immobilier Polska wybuduje dwa pięciopiętrowe bloki. To trzecia inwestycja francuskiego dewelopera w Poznaniu.

Na inwestycję składają się dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 316 mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m2. Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty o wysokości ok. 3 m na ostatnim piętrze będą miały tarasy na dachu.

Na terenie osiedla znajdą się naziemne miejsca parkingowe, w podziemiach budynku przewidziano halę garażową, a w części parterowej znajdą się lokale usługowo-handlowe.

Jak zapowiada Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu cały teren będzie monitorowany, a mieszkania dodatkowo wyposażone w wideodomofony. Ceny mieszkań w inwestycji Soleil de Malta zaczynają się już od 6900 zł za m2.

Użyte w artykule zdjęcia: 24/7Communication / materiały prasowe dewelopera

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Nowe bloki na Malcie – Soleil de Malta)

  1. Bloki z zewnątrz ładne, szkoda tylko, że w Polsce, posiadającej swój własny język, coraz mniej nazw polskich. Głupio komuś tłumaczyć, że to osiedle znajduje się w Poznaniu, a nie na Malcie lub we Francji.