Chryzantemy w poznańskiej Palmiarni

Autor: irag. Poznań, 25 Października 2018

Około 50 odmian chryzantem ciętych i doniczkowych, gałązkowych, wielo, średnio i drobnokwiatowych będziemy mogli obejrzeć na tegorocznej wystawie w poznańskiej Palmiarni.

Będzie to jubileuszowa, dwudziesta już Wystawa Chryzantem, na którą zapraszamy wraz z Palmiarnią Poznańską, Stowarzyszeniem Naukowo-Technicznym Inżynierów i Techników Ogrodnictwa oraz Wielkopolskim Związkiem Ogrodniczym.

Trzynastu wystawców zaprezentuje około 50 odmian chryzantem ciętych i doniczkowych, gałązkowych, wielo, średnio i drobnokwiatowych – zapowiada Kaja Pilarczyk z Palmiarni Poznańskiej – wystawa czynna będzie tak długo, aż kwiaty utracą swoja świeżość.

Wystawa w ramach ceny biletów wstępu do Palmiarni:
normalny: 10 zł
ulgowy: 7 zł

Uroczyste otwarcie tegorocznej Wystawy Chryzantem odbędzie się w Palmiarni Poznańskiej w piątek 26 października 2018 o godzinie 12:00.

Do końca października Palmiarnia czynna będzie od wtorku do soboty od 9:00 do 17:00, a w niedziele od 9:00 do 18:00. Od listopada Palmiarnię będziemy mogli odwiedzać natomiast od wtorku do soboty od 9:00 do 16:00 oraz w niedziele i święta od 9:00 do 17:00.

Użyte w artykule zdjęcia: Shahzin Shajid

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.