Stare Miasto

Został pobity, gdy upadł przejechał po nim samochód

Młody mężczyzna uderza dwukrotnie innego mężczyznę. Ten upada na ulicę, a chwilę później przejeżdża po nim samochód. Policja dzięki nagraniom z kamer monitoringu wie jak wygląda napastnik, ale do tej pory nie udało się rozpoznać kim jest.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Krysiewicza, w nocy z soboty 28 października na niedzielę około godziny 2:24. Policja choć, od zdarzenia minęło dość dużo czasu, dopiero teraz zdecydowała się na publikację zdjęć sprawcy.

Na nagraniu widać jak mężczyzna dwukrotnie uderza pięścią w twarz innego mężczyznę, a pokrzywdzony po zadanych ciosach upada na jezdnię, a napastnik odchodzi z miejsca – wyjaśnia mł. asp. Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – chwilę później po pozostawionym na jezdni mężczyźnie przejeżdża samochód, a 21-latek w wyniku odniesionych obrażeń trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Przebywający w szpitalu mężczyzna do dziś walczy o życie.

Policjantom, którzy przeanalizowali wiele godzin nagrań z kamer monitoringu, udało się ustalić kim jest kierowca, który przejechał pozostawionego na jezdni mężczyznę. Do tej pory jednak nie udało się ustalić kim jest mężczyzna, który uderzył 21-latka.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania i zdjęć lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – apeluje Patrycja Banaszak.

Można zgłosić się osobiście od pn. do pt. godz. 8:00 – 14:00 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowym numerem telefonu 61 84 156 12 lub numerem alarmowym 997.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz