Murowana Goślina

Tak WOŚP zagrała w Murowanej Goślinie

24 finał WOŚP na Placu Mickiewicza - Poznań 10.01.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
24 finał WOŚP na Placu Mickiewicza - Poznań 10.01.2016 r.

Uśmiech od ucha do ucha może towarzyszyć wszystkim mieszkańcom Gminy, którzy dołączyli w różny sposób do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tego wydarzenia udało się zebrać 63.554,60 złotych.

Zebraliśmy niesamowitą sumę pieniędzy 63.554,60 zł, zatem pobiliśmy dotychczasowy rekord o prawie 15.000,00 zł, do tego 90 litrów krwi – cieszy się Tomek Mizgier, Szef Goślińskiego Sztabu WOŚP – to dzięki cudownym wolontariuszom, przyjaciołom WOŚP, krwiodawcom, artystom i sponsorom ten Finał zapamiętany zostanie na długo, magiczny dzień pełen cudownych chwil pokazał, że to, co robimy ma sens.

Najdroższymi gadżetami na aukcji okazały się markowe pióro z napisem Murowana Goślina podarowane przez Burmistrza za które zapłacono 1.000,00 zł oraz wyczynowy rower BMX zbudowany specjalnie na 25. Finał WOŚP przez Jakuba Janiszewskiego i jego syna Wojtka, mieszkańców Gminy wylicytowany za 800,00 zł.

Przykre jest tylko to, że telewizja publiczna zachowała się wczoraj w sposób skandaliczny, nie pokazując tak cudownej akcji. Ale i to nie zepsuje nam cudownego nastoju – podkreśla Tomek Mizgier.

Cieszyć może natomiast to, że zaledwie kilka minut po zakończeniu tego finału do sztabu zgłosiło się 50 osób, które zapisały się już na przyszłoroczny finał jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tak powstawał specjalny rower na 25 Finał WOŚP w Murowanej Goślinie

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz