Aglomeracja

Jurek Owsiak podziękował czworonożnym wolontariuszom za wsparcie

golden retriever Jurek Owsiak  Foto: Kuba Kaczmarczyk
golden retriever Jurek Owsiak

Wczoraj na poznańskiej Cytadeli pojawił się Jurek Owsiak. Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkał się osobiście z członkami grupy Golden Retriever WOŚP w Poznaniu i podziękował im za coroczne wsparcie Finałów.

Spotkanie trwało godzinę, przebiegło w bardzo naturalnej, przyjacielskiej atmosferze. Jurek opowiedział nam o działaniach Fundacji WOŚP, codziennej pracy, oraz zdradził szczegóły tegorocznego, jubileuszowego 25. Finału. Zadawał też pytania o nasze
przygotowania, jak i gdzie kwestujemy, jak reagują Poznaniacy na te sympatyczne golden retrievery.

Bardzo spodobał mu się też Park Cytadela, rzeźba Nierozpoznani, przy której co roku wspólnie przygotowujemy się z psami do kolejnych Finałów WOŚP. Nie obyło się bez żartów, wspólnych fotografii. Jurek chętnie rozdawał nam autografy – mamy kilka smakowitych kąsków na aukcje WOŚP, ale te zdradzimy później 🙂

Poza podziękowaniami za to co robimy, Jurek zaprosił wszystkich na 25. Finał, dlatego już teraz zachęcamy Poznaniaków – szukajcie naszych psiaków 15 stycznia! Bo to przecież dzięki Wam co rok śrubujemy niesamowite rekordy! W zeszłym roku do 6 puszek zebraliśmy prawie 44 tysiące złotych, a przez 7 finałów już niespełna 160 tysięcy!

Na koniec wręczyliśmy Jurkowi prezent – książkę – kompendium wiedzy o psach rasy Golden retriever z dedykacją, pod którą „podpisały się” wszystkie nasze kwestujące psiaki.

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku.

Użyte w artykule zdjęcia: Kuba Kaczmarczyk

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz