Sport

Dodatkowe miejskie półkolonie

Półkolonie na Chwiałce  Foto: POSiR

Półkolonie organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji cieszą się tak dużym powodzeniem, że postanowiono zorganizować dodatkowy turnus. Ostatnie wolne miejsca zostały także na bezpłatnych spływie kajakowym.

Pływalnia Chwiałka

Co roku POSiR z Młodzieżowym Ośrodkiem Sportowym organizują ofertę dla dzieci, które wolny czas spędzają w Poznaniu. – Chcemy, by dzieci i młodzież miały możliwość spędzać czas w sposób aktywny i na sportowo – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Program został tak przygotowany, by uczestnicy bez względu na wiek i płeć mogli znaleźć jak najwięcej ciekawych zajęć dla siebie. Wszystkie odbywają się pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Liczy się bowiem nie tylko dobra zabawa, ale także bezpieczeństwo.

Oczywiście dla samych młodych uczestników najważniejsza jest zabawa. Dlatego w programie przewidziano między innymi: bezpłatne zajęcia na obiektach POSiR, turnieje gier zespołowych, jednodniowe wycieczki za miasto, spływy kajakowe. Największym zainteresowaniem cieszą się półkolonie.

Kolejne turnusy będą się odbywały w dniach od 16 do 19 sierpnia oraz 22 do 26 sierpnia, jednak wolne miejsca zostały już tylko na tym ostatnim. Koszt pięciodniowej kolonii to 350 złotych, natomiast posiadacze Karty Rodziny Dużej zapłacą tylko 200 złotych. Można także zapisać się na bezpłatny spływ kajakowy, który odbędzie się 17 sierpnia na trasie Poznań – Biedrusko.

Dodatkowo uczestników półkolonii oraz ich rodziny zapraszamy do udziału w specjalnej Grze Miejskiej i pikniku na zakończenie wakacji, który przewidziany jest na 27 sierpnia – mówi Madoński.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu +48 61 877 23 29.

Spływ kajakowy

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz