Jedna osoba została ranna w wypadku na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka. Zablokowany został przejazd bimb, a samochody miały utrudniony przejazd w tym rejonie.
W zderzeniu z samochodem ciężarowym ranny został kierowca hondy civic. Wypadek spowodował półgodzinną przerwę w kursowaniu tramwajów.
Do zdarzenia doszło około godziny 11:30.
AKTUALIZACJA: ruch tramwajów został wznowiony o 11:55


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)




















Dodaj komentarz