POZnań

Gang Buldozi i Koci deweloper – czyli jak pomagać zwierzakom

Nordic Walking  Foto: materialy prasowe / Alicja Niemiec

Po Cytadeli biegają nie tylko miłośnicy joggingu, to także miejsce spotkań gangów. Oczywiście chodzi o Poznański Gang Buldozi, który organizuje w grudniu kilka spotkań z charytatywną zbiórką darów dla Fundacji Animal Security.

Spotkanie gangu połączone ze zbiórką obędzie się w Mikołajki, 6 grudnia, o godzinie 13:00 w Parku Cytadela.

Poznański Gang Buldozi Pamiętajmy, że okres zimowy jest szczególnie trudny dla bezdomnych zwierzaków, dlatego pomoc jest wtedy szczególnie ważna. Potrzebne jest wszystko, co może pomóc zwierzakom: koce, smycze, zabawki, legowiska, żwirek- tak na prawdę przyjmiemy wszystko – informują aktywiści fundacji.

Fundacji Animal Security zajmuje się ratowaniem zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone. Nie zapomina także o tych, które są okrutnie traktowane przez ludzi – dążą do tego, by zapewnić im godny oraz szczęśliwy byt.

Na potrzeby fundacji przeznaczone będzie też 5zł z opłaty startowej w zawodach II Korony Wielkopolski w Nordic Walking, które odbędą się 5 grudnia o 9:00 w Lasku Marcelińskim.

Wolontariusze Fundacji, podczas trwania imprezy wraz z zawodnikami będą budować budki na zimę dla kotów wolnożyjących, realizując po raz kolejny akcję Koci Deweloper. Akcja na celu ma zapewnienie bezpiecznego schronienia dla kotów, tak aby mogły przetrwać zimę. Do budowy domków nie potrzeba wiele: trochę chęci, styropian, taśma i patyczki do szaszłyków.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz