POZnań

Akademia Bezpiecznej Kobiety

pierwsza edycja otwartych darmowych szkoleń Krav Maga  Foto: WSSW

Wszystkie panie zapraszamy w imieniu szkiełów z Poznania do wzięcia udział w kursie samoobrony. Będą one prowadzone w ramach projektu Akademia Bezpiecznej Kobiety.

Realizowany przez funkcjonariuszy projekt polega na edukacji i zdobyciu umiejętności mających na celu wzrost bezpieczeństwa osobistego i zapobiegania przestępczości wobec kobiet – wyjaśniają organizatorzy – celem zajęć jest również zwiększenie świadomości pań w zakresie zjawisk patologicznych i przestępczych.

Podczas kursu odbędą się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Panie uczestniczące w szkoleniu będą uczyć się podstawowych technik samoobrony pod okiem doświadczonego instruktora.

Zachęcamy do udziału w zajęciach wraz ze szkiełami z Komisariatów Policji Poznań Jeżyce i Poznań Grunwald oraz Domem Kultury Stokrotka.

Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 przy ul. Żonkilowej 34 w Poznaniu w piątek 27 listopada w godzinach od 17:00 do 20:00.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Można się zgłaszać telefoniczne w godzinach od 7:30 do 15:30 dzwoniąc pod numerem telefonu 61 84 143 23, lub 61 84 122 17.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz