K U L T U R A

Hurts w Poznaniu!

Koncerty Hurts w Polsce w 2016 roku to część europejskiej trasy Surrender Tour. W stolicy Wielkopolski angielski duet wystąpi pod koniec lutego.

Zespół Hurts powstał w wyniku dość nietypowego spotkania przed jednym z manchesterskich pubów. Kiedy w 2005 r. pod jego drzwiami rozpętała się bójka, Theo Hutchcraft – zbyt pijany, by włączyć się do walki – poznał będącego w nie lepszym stanie Adama Andersona. Obaj zaczęli rozmawiać o muzyce. Szybko okazało się, że lubią podobnych wykonawców. Kwestią czasu było to, kiedy sami coś wspólnie stworzą.

Anglicy przyjadą ponownie do Polski, tym razem w ramach promocji swojej nowej płyty. Album “Surrender” to trzeci krążek w dorobku zespołu, a jego oficjalna premiera nastąpi 9 października 2015 roku.

Przed oficjalnym ogłoszeniem trasy koncertowej Surrender Tour 2016 Theo Hutchcraft w interesujący sposób powiadomił fanów o lokalizacjach nadchodzących występów. Wokalista wysłał wybranym osobom z różnych krajów w prywatnych wiadomościach współrzędne geograficzne opatrzone hasztagami #EVERYWHEREHURTS i #SURRENDER. Zadaniem fana, który otrzymał taką wiadomość była odnalezienie miejsca na mapie i napisanie tweeta na ten temat. Theo udostępniał te posty, dzięki czemu inni fani mogli się dowiedzieć jakie miasto znajdzie się na trasie koncertowej.

Teraz już wiadomo, że jednym z przedstawionych miejsc jest Hala nr 2 na MTP w Poznaniu. Hurts zagrają tam 28 lutego o godz. 20:00.

Hurts

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz