Sport

Lacross: Tak się wygrywa mecz!

Poznań Hussars -  Korsarze Trójmiasto  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W pierwszym w tym sezonie meczu Poznań Hussars podjęli u siebie Korsarzy Trójmiasto. Poznaniacy nie odpuścili i po czterech kwartach zeszli jako zwycięzcy. Poznań Hussars – Korsarze Trójmiasto 9:8 (3:3, 1:3, 2:2, 3:0)

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana, mimo że pierwsi bramkę zdobyli Korsarze, to poznaniacy nie odpuszczali i udało im się utrzymać remis. W drugiej kwarcie brak komunikacji u gospodarzy spowodował, że przeciwnicy pierwszą połowę kończyli z wynikiem 4:6. Trzecia kwarta nie przyniosła żadnego rozstrzygnięcia. Na szczęście poznaniacy łatwo się nie poddają, i w czwartej tercji przycisnęli gości, sami zdobywając trzy bramki, nie tracąc żadnej. Zwycięstwo przypieczętował w 76 minucie Marek Słowikowski.

Poznań Hussars
Krzystzof Hamrol, Jerry Winiarek, Sławomir Izydorek, Marek Biesiada, Michał Szczurek, Mariusz Jędrzejczak, Paweł Hamrol, Michał Trzaska, Marek Słwikowski, Maciej Matysiak, Jakub Stanek, Jakub Macudziński, Tomasz Grochowicz, Jan Klinger, Maciej Pacanowski

Korsarze Trójmiasto
Mateusz Stanisławski, Jacek Stodulski, Arkadiusz Dempc, Krzysztof Borowy, Tafał Derewicz, Krystian Gostkowski, Maciej Kamiński, Przemysław Kucaj, Bartosz Ciesielski, Adam Głowiński, Szymon Renk, Daniel Wiszniewski, Paweł Dziennik, Huber Sosiński

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • “Trzecia kwarta nie przyniosła żadnego rozstrzygnięcia. Na szczęście poznaniacy łatwo się nie poddają, i w czwartej tercji przycisnęli gości, sami zdobywając trzy bramki, nie tracąc żadnej.”

    jak trzy części to tercje
    jak cztery części to kwarty

Kalendarium