BizNews Komorniki

Nowy sklep w Plewiskach

zakupy koszyk  Foto: sxc / Suzanne van Hattum

Walka o klientów między sieciami sklepów spożywczych trwa. Choć sklepów jest już bardzo dużo, to zapełnianie zakupowej mapy naszej metropolii jeszcze trwa. Kolejny sklep zostanie otwarty w Plewiskach w najbliższy czwartek.

Tempo budowania sklepów jest tak duże, że sieci “informacje o nowych placówkach naszej sieci udostępniamy najczęściej dopiero po ich uruchomieniu”. Taką informację otrzymaliśmy kiedyś z Biura Prasowego Jeronimo Martins Polska. Wtedy w Poznaniu działało 54 sklepów sieci Biedronka, a w całym województwie blisko 230. Te liczby z pewnością są w tej chwili większe.

Nowym sklepem, który zostanie otwarty w Plewiskach w najbliższy czwartek (23.07) jest Lidl. Z tej okazji sieć obiecuje wiele promocji.

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych oraz konkursach – informują przedstawiciele Lidla – dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji takich jak konkursy, pokazy iluzjonistów, malowanie twarzy oraz inne zabawy.

Sklep ma około 1.300 m² powierzchni, a na parkingu parkować może jednocześnie 110 samochodów. Zadbano także o ekologię. System ogrzewania oparty jest o gruntowe pompy ciepła, zamontowano system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych i zużytego powietrza, a także energooszczędne oświetlenie LED.

Nowy sklep, to także nowe miejsca pracy. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium