Aglomeracja

Koncertowa sobota!

Jaka będzie pogoda w sobotni wieczór? Jest szansa, że nie będzie padać, zatem można się będzie bawić na jednym z plenerowych koncertów. Ten weekend jest wyjątkowo bogaty w różne imprezy w naszej metropolii.

W samym Poznaniu już od piątku trwają Dni Jeżyc. Dzisiaj na scenie odbędą się między innymi dwa koncerty. Jako pierwsza wystąpi grupa Makroforma o godzinie 17:00, a zaraz po niej Disco Pogo.

Również przez cały weekend trwać będą Dni Gminy Kleszczewo. Dzisiaj wieczorem scena zostanie oddana we władanie rockowego zespołu Agree, który rozpocznie swój koncert o godzinie 21:00.

Ciekawie zapowiadają się muzyczne występy podczas Dni Lubonia. Najpierw wystąpi grupa Me Myself And I (teledysk na górze). Ten koncert zacznie się o godzinie 19:30. Kolejną gwiazdą sobotniego wieczoru będzie tutaj Liber & Natalia Szroeder.

Zupełne inne muzyczne klimaty królować będą podczas Dni Gminy Suchy Las. Tutaj dziś wieczorem publiczność bawić się będzie mogła przy muzyce biesiadnej, którą serwować będzie Zbigniew Górny i jego goście.

Podczas Dni Puszczykowa publiczność najpierw rozgrzeją trzy miejscowe grupy rockowe: Bilokacja, Chili Monkey oraz Mad Hatters. Gwiazdami wieczoru będą dwa zespoły. Tę część wieczoru otworzą Skaldowie o godzinie 20:15. Po nich wystąpią Bracia, którzy zaczną grać o 22:00.

Dawkę dobrej muzyki będzie można przyjąć także podczas Dni Stęszewa. Tutaj największe przeboje grupy Genesis zaprezentuje były jej wokalista i poznaniak z wyboru, czy Ray Wilson. Ten koncert rozpocznie się o godzinie 20:30.

O odbywającym się Dniu Gminy Dopiewo już pisaliśmy obszernie. Przypominamy zatem, że również tutaj będzie “się działo”. Muzycznie i nie tylko oczywiście. Mezo swój występ rozpocznie o godzinie 18:00. Na scenie pojawi się później Misia FF (teledysk poniżej), która zacznie czarować swym głosem publiczność o 19:45. Gwiazdą wieczoru będzie zespół, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Elektryczne Gitary wystąpią o 21:15.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz