Sport

‪#‎CzteryDychyLecha‬

#‎CzteryDychyLecha‬  Foto: lepszyPOZNAN.pl

Plan jest bardzo prosty i wszystko wskazuje na to, że się uda. Na każdym z czterech ostatnich meczów Lecha Poznań, jakie zostały do końca sezonu, ma się pojawić po 40.000 kibiców. Dziś ostatni dzień sprzedaży karnetów.

Przed nami są jeszcze cztery spotkania przy Bułgarskiej, których stawką jest Mistrzostwo Polski. Do Poznania przyjadą Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin i Wisła Kraków. Pierwszy mecz już dzisiaj o godzinie 15:30.

#CzteryDychyLecha to akcja zachęcająca, by zabrać na te spotkania swoich znajomych, którzy jeszcze w tym sezonie na meczach nie byli i zebrać w ten sposób na każdym z tych spotkań 40.000 widzów. Za każdego zaproszonego kibica otrzymasz 10 zł zniżki na kolejny karnet – zachęca Klub.

Dzień meczu Lecha z Jagiellonią Białystok, a więc niedziela 17 maja, jest ostatnim dniem sprzedaży karnetów.

Kupując karnet na Rundę Finałową gwarantujesz sobie rezerwację miejsca na trybunach INEA Stadionu – przekonuje Klub – możesz być pewny, że przy Bułgarskiej nikt nie usiądzie na Twoim krzesełku, a gdy rywalizacja nabierze jeszcze mocniejszych rumieńców, chętnych na nie z pewnością nie zabraknie.

#‎CzteryDychyLecha‬ Foto: lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz