Aglomeracja

You Can Dance? Casting w Poznaniu

YOU CAN DANCE PO PROSTU TAŃCZ  Foto: TVN

YOU CAN DANCE PO PROSTU TAŃCZ Foto: TVNTwórcy telewizyjnego programu You Can Dance – Po prostu tańcz! po raz kolejny już będą szukać wśród mieszkańców naszej aglomeracji osób z tanecznym talentem. Casting do tego programu odbywać się będzie w niedzielę i poniedziałek w Sali Ziemi na terenie MTP.

Nie wyobrażasz sobie życia bez tańca? Chcesz wspierać bliskich podczas rywalizacji o taneczne trofeum? A może wolisz zobaczyć jak wyglądają na żywo przesłuchania z udziałem Kingi Rusin, Augustina Egurroli i Michała Piróga? – zapraszają organizatorzy – przyjdź na casting do programu You Can Dance – Po prostu tańcz!

Organizatorzy podkreślają, że casting do tego programu to pierwszy krok do uczestnictwa w najbardziej roztańczonym talent show w Polsce.

Oprócz doskonałej zabawy, możliwości nauki pod okiem najlepszych tancerzy każdy uczestnik ma szansę zdobyć główną nagrodę. W najnowszej, ósmej już edycji programu, główną nagrodą jest 100.000 złotych oraz stypendium w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie.

Oprócz Poznania castingi odbędą się jeszcze w czterech innych miastach. Jurorzy wyłonią podczas przesłuchań wybiorą 36 najlepszych tancerzy. To właśnie oni będą brali udział w warsztatach za granicą z wybitnymi światowymi choreografami, a najbardziej utalentowana czternastka wystąpi w programach na żywo już wiosną tego roku. Czy będą wśród nich osoby wybrane podczas poznańskiego castingu?

W tej tanecznej rywalizacji mogą brać udział osoby w wieku od 16 do 30 lat. Uczestnicy, którzy przejdą pomyślnie pierwszy etap selekcji, 19 stycznia zaprezentują swoje umiejętności przed jurorami.

Poznański pierwszy etap selekcji do You Can Dance zostanie podzielony na dwa dni. Rejestracja uczestników rozpocznie się w pawilonie 15 MTP w niedzielę, 18 stycznia o godzinie 9:00.

Michał Piróg Poznaniu Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz