K U L T U R A

Młodzi artyści zapraszają na baletową premierę

Zimowe Impresje (6)  Foto: Łukasz Babst

Zimowe Impresje (6) Foto: Łukasz BabstTrwają ostatnie przygotowania: młodzi artyści ćwiczą role, kostiumy wiszą w garderobach, światła ustawione. Już w sobotę, 17 stycznia w Auli im. Brunona Czajkowskiego odbędzie się kolejna premiera baletowa przygotowana przez trzy artystyczne szkoły z Jeżyc.

W spektaklu „Impresje Zimowe wyreżyserowanych przez Annę Niedźwiedź przewodnikami po krainie tańca są zabawny bałwanek, mroczny kruk i piękne śnieżynki. Uważni widzowie, którzy wsłuchają się odkryją ukryte w warstwie dźwiękowej motywów polskich i zagranicznych kolęd oraz nawiązania do tradycji jasełkowej. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W przedstawieniu udział wezmą uczniowie ze Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoła Sztuki Tańca oraz Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej.

Bilety na spektakle w Auli im. B. Czajkowskiego, ul. Mansfelda 4 można rezerwować telefonicznie pod numerem 501065265, lub na stronie internetowej szkolabaletowa.poznan.pl. Bilety w cenie 25 zł indywidualne, 20 zł grupowe.

Fot. Łukasz Babst

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz